close
تبلیغات در اینترنت
نقاط شهوت انگیز بدن زنان
loading...

.: دریــــا ســـافــــت :.

زنها در مقایسه با مردها اطلاعات بیشتری در مورد نقاط شهوت انگیز بدنشان دارند. شاید علت این امر علاقه آنها به بازی و معاشقه قبل از انجام نزدیکی باشد که باعث کشف سایر مناطق لذت آور بدنشان میشود...(به ادامه مطلب مراجعه کنید) توجه: مطلب درج شده جنبه آموزشی دارد و قصد دیگری در آن وجود ندارد1. سر: زنها هم از نوازش و حتی شانه کردن موهای سر لذت ميبرند. 2. گوش: باز هم زنها از بوسيدن و زبان زدن لاله گوش و خارج آن لذت ميبرند. 3. لبها: بوسیدن و مکیدن لبها در زن و مرد اثر یکسانی دارد؛ اما به نظر من این کار برای…

نقاط شهوت انگیز بدن زنان

زنها در مقایسه با مردها اطلاعات بیشتری در مورد نقاط شهوت انگیز بدنشان دارند. شاید علت این امر علاقه آنها به بازی و معاشقه قبل از انجام نزدیکی باشد که باعث کشف سایر مناطق لذت آور بدنشان میشود...(به ادامه مطلب مراجعه کنید)

توجه: مطلب درج شده جنبه آموزشی دارد و قصد دیگری در آن وجود ندارد

1. سر: زنها هم از نوازش و حتی شانه کردن موهای سر لذت ميبرند.

2. گوش: باز هم زنها از بوسيدن و زبان زدن لاله گوش و خارج آن لذت ميبرند.

3. لبها: بوسیدن و مکیدن لبها در زن و مرد اثر یکسانی دارد؛ اما به نظر من این کار برای خانوما لذت بیشتری داره و همون چیزایی که در مورد لبهای آقایون گفته شد. 

4. زیر بغل، بازو و مچ دست: این نواحی را به نرمی و با نوک انگشت نوازش کنید. از بوسیدن و لیسیدن این قسمت از بدن خانوما هیچ وقت غافل نشید مخصوصا زیر بغل که واقعا برای خانوما لذت بخشه.

5. سینه: فکر کنین که یه بچه اید و میخواین از این سینه ها شیر بخورین و باهاش بازی هم کنین. بهتر است خود را فقط به نوک سینه محدود نکنید! هر دو سینه را کاملا در دست گرفته و مانند خمیر آنها را بمالید. نوک سینه ها را ببوسید، بمکید و آنها را بخورید. از گاز گرفتن نوک سینه ها هم غافل نشین. فضای بین دو سینه هم که جای خودش رو داره.

6. شکم و ناف: زنها از نوازش و غلغلک این دو قسمت خیلی لذت میبرند. با نوک انگشتتان روی شکم و اطراف ناف دایره بکشید. دست خود را بالای شکم و زیر دنده ها گذاشته و آهسته به سمت لگن بیاورید. هرگز از بوسیدن و لیسیدن شکم غافل نشوید. بوسیدن، مکیدن و لیسیدن ناف برای خانوما خیلی لذت بخشه. 

7. پشت: بیشتر زنها کشته ماساژ پشت هستند. انگشت خود را روی مهره ها بالا و پایین ببرید و کمر او را بمالید .میتوتنید این کار را حتی هنگام سكس هم انجام بدهید. 

8. باسن: تحریک این منطقه بسیار شهوت انگیز بوده میتوانید آنرا نوازش کنید، بلیسید، گاز بگیرید یا حتی به آن ضربه بزنید. اگه میخواین برای شریک جنسیتون سنگ تموم بذارین، و در صورتی که از پاکیزه بودن این قسمت اطمینان دارین برای لیسیدن، مکیدن و بوسیدن مقعد خانوما سنگ تموم بذارین. تو انجام این مرحله از سکس شک و تردید به خودتون راه ندین.

9. قسمت داخلی ران پشت زانو و ساق پا: رانها را ماساژ داده به سمت اندام جنسی بروید. پشت زانو را به آرامی با نوک انگشت تحریک کنید. ساق و قسمت بالای مچ پا نیز فوق العاده حساس است. شیار بین پا و اندام جنسی خانوما برای بوسیدن و لیسیدن لذتی داره که فقط در حین انجام اون میتونن بهش دست پیدا کنین.

10. پاها: ماساژ پا و مکیدن انگشت میتواند بسیار تحریک کننده باشد.

11. اندام جنسی: آخرین جایی است که باید به سراغ آن بروید. لب خارجی واژن را با نوازش دست، بوسیدن و مکیدن تحریک کنید. سپس سراغ کلیتوریس رفته و با تحریک آن بوسیله انگشت و نوک زبانتان او را به اوج لذت جنسی برسانید .

در کل برای آمیزش بهتر و کم درد در اولین تجربه باید نکات زیر را توجه نمود :

1- معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم

2- استفاده از ژل لوبریکانت

3- بهتر است دختر لبه تخت دراز بکشد . جوری که پاهای وی کاملا روی زمین قرار بگیرد . در این صورت کمترین درد و فشار به دختر وارد میشود.

4- دختر را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد

5- درصورت داشتن درد شدید از ادامه نزدیکی خودداری کنید

همانطور که قبلا"گفتیم نقاط لذت بخش جنسی در افراد متفاوت است.شما باید با بدن شریک جنسیتان خوب آشنا شوید و مناطق حساس آنرا یکی یکی کشف کنید.


Admin بازديد : 47645 پنجشنبه 09 آذر 1391 زمان : 0:54 نظرات ()
مطالب مرتبط
ارسال نظر براي اين مطلب
اين نظر توسط الميرا در تاريخ 1394/10/1 و 15:28 دقيقه ارسال شده است

با سلام و درود. من به عنوان يه دختر فكر ميكنم اگه همه پسرا اين اصول رو انجام بدن قطعا ليسيدن يه طره در كار نخواهد بود و هر دو طرف حتما همديگرو به اوج لذت ميرسونن. من خودم به شخصه با خوبدن ايم مطالي حس خوبي داشتم . حالا ميتونيد امتحان كنيد.

اين نظر توسط saina در تاريخ 1394/10/1 و 15:18 دقيقه ارسال شده است

بنظر من اگه همه پسرا واسه دوست دختر و يا همسرشون همه اين كارا رو انجام بدن قطعا اونا هم به هيچ عنوان براشون كم نميزارن. و تنها ليسيدن يه طرفه نميشه.من كه حتي با خوندن اين مطالب كسم خيس شده . حالا ميتونيد امتحان كنيد

اين نظر توسط احمد در تاريخ 1394/1/28 و 12:27 دقيقه ارسال شده است

خوب بود لذت بردم

اين نظر توسط محمودخركير در تاريخ 1393/12/18 و 19:32 دقيقه ارسال شده است

من دنبال كس خوبم

اين نظر توسط حامد در تاريخ 1393/12/11 و 0:24 دقيقه ارسال شده است

اینا که واسه حل مشکل ما چاره نیست.

اين نظر توسط Amir sex 09392542081 در تاريخ 1393/11/17 و 13:41 دقيقه ارسال شده است

شکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلک

اين نظر توسط Amir sex 09392542081 در تاريخ 1393/11/17 و 13:40 دقيقه ارسال شده است

اقايي كه اينو گذاشتي
اين كه همشو ما بايد انجام بديم
مال دخترا رو هم بذار شکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلک

اين نظر توسط kian در تاريخ 1393/7/25 و 10:04 دقيقه ارسال شده است

شکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکچی همش بلیس همش که به نفع دختراس

اين نظر توسط وحید در تاريخ 1393/7/10 و 12:12 دقيقه ارسال شده است

من همیشه از کون دوس دخترم می خورم اینقد حشری میشه.مخصوصا موقعی که می خوابم و دهنمو باز میذارم و اون رومانتیک میرینه تو دهنم.اینقد ارضا میشه که گریش می گیره.

اين نظر توسط امیرحسین در تاريخ 1393/6/29 و 19:31 دقيقه ارسال شده است

فقط لای انگشتای پا موند و توی سوراخ بینی
شکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلک


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبليغات
موضوعات

لينک دوستان

نظرسنجي
آیا با آموزش دروس دبیرستان در این وبلاگ موافقید؟